W środę 19.12. dzieci 4-letnie z oddziału IV obchodziły w przedszkolu uroczystą wigilię. W tym dniu wszystkie dzieci były ubrane odświętnie. Obejrzały jasełka przygotowane przez starszych kolegów. Serdeczne życzenia złożyła wszystkim pani Dyrektor oraz ksiądz proboszcz z pobliskiej parafii. Największe wrażenie wywarło na dzieciach spotkanie z Gwiazdorem, od którego wszyscy otrzymali paczki i prezenty dla całej grupy. Stoły nakryte były białymi obrusami, nie zabrakło świec i świątecznych dekoracji. Panie kucharki przygotowały na obiad wigilijne potrawy, a dzieci podzieliły się opłatkiem z kolegami z grupy oraz ze swoimi paniami. W tym dniu wszystkim dopisywały humory, a dzieci uśmiechnięte i zadowolone odchodząc do domu dzieliły się z rodzicami swoimi wrażeniami.

{gallery}20182019/gr2/wigilia{/gallery}