Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W piątek 5 lutego  w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki,  biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach .Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników.

Dzisiaj w  naszym  przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw.

6 grudnia, jak co roku odwiedził nas prawdziwy św. Mikołaj.

Przyniósł nam małe podarunki, a my zaśpiewaliśmy mu piosenki i powiedzieliśmy wierszyki. Poznaliśmy także historię św. Mikołaja, biskupa z Miry. To bardzo emocjonujący dzień dla dzieci, pełen radości i uśmiechu.

25 Listopada dzieci z naszego przedszkola obchodziły  światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego misia. Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, zielone, itp. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały i śpiewały piosenki o misiach.

Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne, konkursy, a nawet degustacja miodu.
Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.