Zakończenie roku przedszkolnego chyba zaskoczyło wiele dzieci. Spotkamy się dopiero za dwa miesiące! Żeby zachować miłe wspomnienia na wakacje, zorganizowaliśmy piknik kończący drugi rok edukacji przedszkolnej. Dzieci z ochotą wzięły udział w zabawach na boisku, a pogoda nam dopisała. Moc atrakcji dopełniło malowanie twarzy i różne pyszności. Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji 😊

Wycieczka do kina na film pt.” Foki kontra rekiny” wywołała wiele radości wśród przedszkolaków. Dla niektórych dzieci to była pierwsza wizyta  kinie. Tak się wszystkim spodobało, że na pewno tu jeszcze wrócimy.

Chociaż ogród przedszkolny w pełni rozkwitł pod czujnym okiem pana Edka, to dzieci postanowiły jeszcze bardziej ozdobić naszą przestrzeń. Wzięły kredę i tak oto powstały chodnikowe, kolorowe dzieła sztuki.

„Dziękuję Ci Mamo, dziękuję za życie,

Za pacierz wieczorny i uśmiech o świcie.

Za bajki, kolory, za wszystko co wiesz,

Za złe humory też"