Temat: W zdrowym ciele zdrowy duch

Nasze zajęcia w tym tygodniu dotyczyły zdrowego żywienia, oraz pracy lekarza.
Oto efekty :)

Temat: Wielkanocne zwyczaje

Dziękujemy dzieciom za pięknie wykonane prace i rodzicom za duże zaangażowanie.

Nasze przygotowania do Świąt Wielkanocnych były jak zwykle pracowite i radosne. Dzieci poznały wielkanocne zwyczaje, śpiewały piosenki, uczyły się wierszyków oraz sadziły rzeżuchę. Dalsza część przygotowań do Świąt odbywa się w formie zdalnej.

Życzymy Wszystkim Brykającym Tygryskom oraz ich rodzinom Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia oraz nieustającej dziecięcej radości.

Ostatnio odwiedził nas bardzo ciekawy gość a mianowicie kucharz. Pan Piotr zaprezentował swój kuchenny sprzęt oraz opowiedział dzieciom na czym polega praca kucharza. Dzieci były bardzo zainteresowane i z chęcią zabrały się do wykonywania wiosennych kanapek. Kanapki składały się z dużej ilości warzyw. Dzieci już wiedzą, że warzywa są bardzo zdrowe i należy je jeść w dużych ilościach. Każdy mały kucharz wykonał swoją kolorową kanapkę. Dzieci były bardzo zadowolone a swoje kanapeczki zabrały do domu by pokazać rodzicom swoje dzieło i wspólnie skosztować.