W przedszkolu poruszaliśmy tematykę związaną z bezpieczeństwem na drodze. Dzieci poznały sygnalizację świetlną i miejsca z zebrą do przechodzenia przez ulicę. Nie zabrakło zabaw podczas których same poruszały pojazdy i reagowały na sygnały.

Dzisiaj nasi milusińscy pierwszy raz mieli okazję posługiwać się pędzlem i farbami. Każdy wkładał wiele wysiłku, by wykonać pracę najładniej. Zapału nie brakowało, a Rodzice mogli podziwiać efekty pracy w przedszkolu.

Dnia 20 września wszystkie dzieci przyszły  do przedszkola odświętnie ubrane. Dziś bowiem wielki święto- Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Po wspólnym odśpiewaniu Hymnu przedszkola i zaprezentowaniu swoich ulubionych piosenek  na dzieci czekały niespodzianki. Każda grupa otrzymała wielką tubę słodyczy. Nasze dzieci wesoło się bawiły, a na koniec otrzymały słodycze i specjalnie przygotowane medale przedszkolaka.

Miło w przedszkolu dzieciom. Każdy znajdzie coś ciekawego. Wiele radości dostarczyły także pierwsze spacery z wężem Feliksem, którego dzieci oprowadzały po terenie ogrodu przedszkolnego.