W środę 22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny , spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Dzieci zajadały tradycyjny barszczyk i rybkę, ale i nie zabrakło świątecznych ciasteczek i owoców. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.

Oto kilka zdjęć z zabawy w naszym przedszkolu ,,Pociąg" „Koczek piękne włosy”… codziennie dzieci bawią się. Raz są klientami, a raz fryzjerami. Miło jest popatrzeć na nich w trakcie zabawy. Zobaczcie sami Drodzy Rodzice!