Dnia 25 listopada wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi- misiami. Z nimi odbyły się wspólne zabawy taneczne przy muzyce, a także tory przeszkód. Wspólne zabawy podobały się naszym milusińskim.

Dnia 22 listopada odbył się Dzień Kredki. Bawiliśmy się dobierając je w pary, wielkościami, grubością. Układaliśmy z nich dowolne kompozycje. Wiele radości dostarczyło ich przeliczanie, a potem samodzielne rysowanie i ozdabianie.

Dziś w przedszkolu swoje święto miała Lenka. Z okazji Urodzin  życzymy samych szczęśliwych dni z koleżankami i kolegami, zdrówka i spełnienia swoich dziecięcych marzeń.

Tym razem na zajęciach bawiliśmy się guzikami. Układaliśmy je wg. podanych rytmów, utrwalaliśmy kolory. Wiele uciechy dostarczało  również układanie w danej części  podkładki np. na górze, na dole itp.