Dzieci z grupy Przyjaciele Kubusia Puchatka codziennie uczą się czegoś nowego i starają się pokonywać trudności. Niewątpliwie dużą trudność stanowi dla przedszkolaków sznurowanie butów. Chociaż większość butów dzieci mają zapinane na rzepy, to jednak warto opanować umiejętność sznurowania. W tym celu został ogłoszony konkurs JEST JUŻ LUTY, WIĘC ZASZNURUJ DOBRZE BUTY. Dzieci miały możliwość ćwiczyć tę umiejętność w przedszkolu pod okiem pani. Jednak od razu było widać, komu zależało na zwycięstwie i ćwiczył także w domu z rodzicami. Ostatecznie laureatami konkursu zostało czworo dzieci – Zosia, Emilka, Zuzia B. i Jaś. Zwycięzcy otrzymali dyplomy uznania i prezenty – niespodzianki. Bardzo gratulujemy zwycięzcom zdobycia nowej umiejętności, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

{gallery}20182019/gr6/buty{/gallery}