Dzień wigilii w przedszkolu, był dniem pełnym emocji i wzruszeń nie tylko dla naszych przedszkolaków, ale także dla dorosłych. W tym dniu wszyscy mieliśmy przyjemność obejrzeć Jasełka przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki. Dzieci spotkały się z Gwiazdorem i wysłuchały życzeń od Pani dyrektor. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z Gwiazdorem i prezentów od niego. Przed uroczystym obiadem dzieci dzieliły się opłatkiem i składały życzenia. Jednak bardzo niecierpliwie czekały na rodziców, których zaprosiliśmy do przedszkola. Z nimi także chcieliśmy wspólnie przeżywać Święta Bożego Narodzenia i dzieci przygotowały drobne upominki świąteczne. Jednak najważniejsze w tym dniu, było wystąpienie przed rodzicami i zaprezentowanie swoich umiejętności podczas przedstawienia jasełkowego. Każdy przedszkolak pięknie się sprawdził w swojej roli, a dla rodziców jest najpiękniejszym i najlepszym aktorem.

{gallery}20182019/gr6/wigilia{/gallery}