Konkursy
Z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę został w naszym przedszkolu ogłoszony konkurs plastyczny „Moja mała ojczyzna - Gniezno”, do którego zostały zaproszone wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Na konkurs napłynęło 8 prac. Niemal wszystkie były wykonane techniką kolażu. Wszystkie dostarczone prace zostały nagrodzone.

Prace oceniono w dwóch kategoriach wiekowych:

- Wśród dzieci młodszych (3-4 lata) nagrody otrzymali: I miejsce - Franciszek Małecki, II miejsce -Aleksandra Hoły, III miejsce - Aleks Krysiak.

- Wśród dzieci starszych przydzielono następujące nagrody: dwa równorzędne I miejsca - Mateusz Tomasz Śerdziński i Oskar Wiącek, II miejsce - Maja Bujanowska oraz dwa równorzędne III miejsca - Zuzanna Hoły i Zuzanna Walkowiak.

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 9 listopada br. na przedszkolnej uroczystości z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nagrody wręczył dzieciom obecny na uroczystości prezydent miasta Gniezna – pan Tomasz Budasz. Wszystkim nagrodzonym dzieciom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

 

Nasze grupy