Konkursy
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Dary jesieni inspiracją twórczości dzieci”, którego organizatorem było Przedszkole nr 8 „Mali Polanie” w Gnieźnie został rozstrzygnięty. Konkurs skierowany był do dzieci 6-letnich z całej Polski. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastyczno-przestrzennej z darów jesieni. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dnia 13 listopada 2018 r. Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były bardzo oryginalne, zachwycały pomysłowością i różnorodnością wykorzystania materiału naturalnego. Spośród nadesłanych prac, jury wyłoniło trzech zwycięzców i przyznało 3 wyróżnienia.

I miejsce Julia Popek

II miejsce Klara Morciniec

III miejsce – Bartłomiej Misztal

Wyróżnienia

I Kornelia Czapiewska
II Karolina Schmidt
III Wiktoria Zabrocka 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje.

  • 1miejsce
  • 2miejsce
  • 3miejsce
  • WYRozNIENIE1
  • WYRozNIENIEIII
  • WYRoznIENIEII

 

Nasze grupy