Dzień Edukacji Narodowej to ważny dzień dla wszystkich osób, które pracują na rzecz dzieci. To oczywiście święto każdej osoby, która pracuje w przedszkolu.  Dzieci 5-letnie pod czujnym okiem pani Agnieszki i pani Agaty przygotowały piękny występ artystyczny i wspaniałe niespodzianki, które wprawiły wszystkich w doskonały humor.  Nasze przedszkolaki chciały podziękować swoim paniom za ciekawe zajęcia, uśmiech, opiekę, pyszne posiłki, dbanie o sale przedszkolne. Panu Edkowi za otwieranie i zamykanie przedszkola i piękną zieleń w ogrodzie przedszkolnym.  Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Walendowska – Zamiar składając życzenia i dziękując wszystkim pracownikom za uśmiech i serce, które codziennie wkładają w swoją pracę. Nauczyciele otrzymali z rąk pani dyrektor nagrody za szczególne osiągnięcia.