Dzieci z Przedszkola nr 8 zagrały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W bieżącym roku szkolnym Przedszkole nr 8 włączyło się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to już 30 Finał podczas, którego zbierane są pieniądze na okulistykę dziecięcą. W Naszym Przedszkolu 10 grudnia odbyła się pierwsza akcja charytatywna w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to „Kiermasz słodkości”. Już wtedy rodzice z chęcią włączyli się w zbiórkę- poprzez wykonanie ciasta, kupno słodkości albo po prostu wrzucenie datków do puszki.  Chcąc jak najbardziej wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dzieci kwestowały z puszką przez cały tydzień poprzedzający ferie tj. od 10.01. do 14.01. Zbiórka ta była połączona z sprzedażą kalendarzy wykonanych przez dzieci podczas zajęć w przedszkolu. Dzięki tym akcjom puszki Małych Polan wypełniły się i przy finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostały one podliczone w sztabie. Poprzez zaangażowanie rodziców i dzieci, Przedszkole nr 8  zebrało kwotę 2563,64zł. Jak podkreślają organizatorzy akcji w przedszkolu, Mali Polanie wraz z rodzicami będą włączać się cyklicznie w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Dziękujemy z całego serca, za okazane wsparcie.