W grudniu, w naszym przedszkolu odbył się konkurs na ozdoby choinkowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom: dzieciom i rodzicom za wzięcie udziału w konkursie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu choinka w korytarzu przedszkolnym została przybrana przepięknymi, czerwonymi ozdobami, które nadały magicznego, świątecznego charakteru. Organizatorom konkursu było bardzo trudno wybrać i nagrodzić 5 prac konkursowych dlatego aż 12 osób zostało wyróżnionych i nagrodzonych. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom.

Osoby wyróżnione i nagrodzone to:

1.  Bereźnicka Kornelia
2. Bujanowska Maja
3.  Dzieńkowska Gabriela
4. Koralewski Oskar
5. Krause Zofia
6. Krysiak Aleks
7. Małecki Franciszek
8. Przybysławska Lena
9. Staszewska Julia
10. Walenciak Agata
11. Włódarczak Hanna
12. Ziemieszkiewicz Hanna

Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowości, dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i już teraz zachcemy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu za rok.