Przykładowe treści

Patrycja Opalińska (5 lat) z grupy Wesołe Misie, reprezentując nasze przedszkole, zdobyła I. miejsce w IV Wielkopolskim Konkursie Plastycznym dla Przedszkolaków pod hasłem „ŚW. JAN PAWEŁ II – WIELKI POLAK”. Organizatorem konkursu było Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Lesznie prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety. Laureaci  konkursu zostali zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród. Patrycja wraz ze swoją mamą i p. Haliną Kaszyńską – nauczycielką, pod której kierunkiem wykonała pracę plastyczną, wzięła udział w uroczystości, która miała miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. Podczas gali dzieci z przedszkola organizującego konkurs przedstawiły program artystyczny nawiązujący do osoby św. Jana Pawła II i promujący rozumienie oraz okazywanie wartości płynących z nauczania Jana Pawła II - Wielkiego Polaka. Zaproszeni goście obejrzeli również wystawę wszystkich prac nadesłanych na konkurs. Na zakończenie organizatorzy dla wszystkich zaproszonych gości przygotowali smaczny poczęstunek. Była to okazja do spotkania i poznania innych laureatów konkursu – dzieci, ich nauczycieli i rodziców z różnych wielkopolskich przedszkoli. Dla Patrycji był to wyjątkowy, radosny, pełen wrażeń dzień, którego dodatkową atrakcją byłą podróż pociągiem.

 W konkursie brała również udział Zosia Pakulska (5 lat), która otrzymała dyplom i upominek za udział w konkursie. Ciesząc się z osiągnięć dziewczynek, składamy im serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów. Zachęcamy również inne dzieci do uczestniczenia w różnych konkursach – jest to okazja do rozwijania i prezentowania swoich umiejętności i uzdolnień, poszerzania wiedzy i poznawania otaczającego nas świata.

 

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007
 • 008
 • 009
 • 010
 • 011
 • 012
 • 013
 • 014
 • 015
 • 016
 • 017
 • 018
 • 019
 • 020
 • 021
 • 022
 • 023
 • 024
 • 025
 • 026
 • 027
 • 028
 • 029
 • 030

Nasze grupy