Trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Jako Gniezno zajmujemy 4 miejsce w rankingu 53 miast biorących udział w tej akcji.

Dołącz do nas!

Pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta i kręć z nami kilometry do końca czerwca.

Biorąc udział w rywalizacji bierzecie udział w konkursie, w którym nagrodzonych zostanie troje uczennic i uczniów, którzy pokonają w ramach rywalizacji najwięcej kilometrów.

Nagrodzimy również 3 najlepsze szkoły z Gniezna.

Zapraszamy Was na rowerowe spotkania.

Od godziny 12:00 w niedzielę 13 czerwca na rynku możecie wykręcić dla siebie rowerowy dzwonek. Funduje go grupa konkret Gniezno.

O 15:00 również w niedzielę odbędzie się piknik na terenie szkoły podstawowej nr 6, na którym będziemy rozmawiać o zasadach ruchu drogowego oraz zrealizujemy rowerowe konkursy.

Szczegóły wszystkich akcji na FB. Królewskiegniezno, oraz stronie gniezno.eu do zobaczenia"

W ramach powyższej rywalizacji można w aplikacji przyłączyć się do grupy Przedszkola nr 8 i kręcić kilometry w rywalizacji pomiędzy przedszkolami. Zachęcamy do przyłączenia się do naszej grupy!