VIII. Przyjaciele Pszczółki Mai

Przyjaciele Pszczółki Mai

W czwartek 19 grudnia, grupa Przyjaciół Pszczółki Mai wybrała się na spacer do pobliskiego punktu sprzedaży choinek. Dzieci zobaczyły jak różnorodne mogą być bożonarodzeniowe drzewka, dowiedziały się także w jaki sposób są pakowane przez sprzedawców, aby można je było wygodnie zabrać ze sobą do domu.

• foto002

W ostatnim czasie dzieci z grupy Przyjaciół Pszczółki Mai wybrali się do sklepu zoologicznego aby dowiedzieć się w jaki sposób mogą jak najlepiej zadbać o swoje pupile.

• foto004

Przedszkolacy z grupy Przyjaciół Pszczółki Mai wybrali się na zajęcia otwarte do szkoły języków obcych. Poznały jak można uczyć się języka angielskiego przez zabawę wraz z bohaterami ulubionych bajek.

• foto004
  • foto005

W ostatnim czasie dzieci z grupy Przyjaciół Pszczółki Mai spotkały się z dyrektorem gnieźnieńskiego Domu Dziecka, aby porozmawiać na poważny temat praw dziecka. Przedszkolacy dowiedzieli się o swoich prawach, a także i obowiązkach.