Przyjaciele Misia Uszatka
W piątek 30.11. dzieci 4-letnie z oddziału IV wzięły udział w zabawie andrzejkowej. Bawiły się wesoło przy muzyce, słuchały wiersza pt. „Wieczór andrzejkowy” i uczestniczyły w zabawach z wróżbami.

Dzieci kolejno lały rozpuszczony wosk przez dziurkę od klucza do miski z wodą i sprawdzały, co przedstawia woskowa rzeźba. Wzięły udział we wróżbie z bamboszami, z piłkami w czterech kolorach, gdzie każdy kolor miał swoje znaczenie. Z czarodziejskiego worka wyjmowały przedmioty, związane z konkretnymi zawodami. Wyciągały z kapelusza karteczki, na których napisane były imiona najlepszego przyjaciela.

Wszystkie dzieci były z zabawy andrzejkowej bardzo zadowolone i głośno dzieliły się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami.