IX. Przyjaciele Kubusia Puchatka

15 listopada 2019 r w Przedszkolu nr 9 "Leśne Ludki" odbył się konkurs ogólnoprzedszkolny z wiedzy o bezpieczeństwie. Nasze przedszkole reprezentowali: Lena Lewandowska oraz Emil Goździewiński. Wykazali się bardzo dużą wiedzą dotycząca bezpieczeństwa. W trakcie przeprowadzania konkursu swoją obecnością zaszczycli nas także przedstawiciele policji oraz ratownictwa medycznego. Dzieci miały za zadanie odpowiedzieć na pytania jak zachować się w danej niebezpiecznej sytuacji, wykazały się znajomością numerów alarmowych oraz odpowiedniego zachowania się na pasach. Konkurs przeprowadzony był bardzo rzetelnie i w dobrej atmosferze dzięki czemu, dzieci nie tylko poznawały nowe rzeczy ale także świetnie się bawiły. Ogromne gratulacje dla naszych reprezentantów, którzy poradzili sobie doskonale. 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 007
  • 008

Nasze grupy