Niedawno nasze przedszkolaki po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola a tu już rozpoczęła się „Zerówka” i ostatni wspólny rok. Czas tak szybko ucieka i miło jest powspominać chwile, przygody, które wspólnie przeżywaliśmy. Oj, działo się w naszej grupie baaardzo dużo. Uczestniczyliśmy w wielu uroczystościach, chodziliśmy na wycieczki, gotowaliśmy, lepiliśmy, liczyliśmy a przede wszystkim fajnie się razem bawiliśmy. Bardzo miło było gościć rodziców w przedszkolu, którzy chcieli spędzić z nami trochę czasu na wspólnym czytaniu. Teraz wyruszamy w dalszą wspólną podróż, która zakończy się pożegnaniem z przedszkolem. Niestety, w tym roku nie będzie nam towarzyszyć Zuzia i Lenka. Dziewczynkom życzymy dużo radości i wspaniałych przyjaciół w nowym przedszkolu. My z kolei cieszymy się z obecności nowego kolegi – Saida. Przywitaliśmy Saida bardzo serdecznie i mamy nadzieję, że razem z nami będzie się dobrze bawił podczas ostatniego roku w przedszkolu.

{gallery}20192020/gr6/wspomnienia{/gallery}