Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji organizowanej przez Przedszkole nr 9 „I ty zostań przyjacielem zwierząt”, która miała na celu niesienie pomocy leśnym zwierzętom. Wszystkie grupy bardzo aktywnie włączyły się w zbieranie karmy. Reprezentantami naszego przedszkola podczas wycieczki do Nadleśnictwa Gniezno były dzieci z naszej grupy i z grupy Przyjaciele Bolka i Lolka. Na miejscu powitała nas pani dyrektor Przedszkola nr 9 – Krystyna Bernacka razem z panem leśniczym. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat lasu i jego mieszkańców. Po pouczającym spacerze po lesie, rozgrzaliśmy się ciepłą herbatką i grillowaną kiełbaską. Pełni wrażeń, szczęśliwi po spełnieniu dobrego uczynku powróciliśmy do przedszkola w doskonałych humorach.

{gallery}20182019/gr6/zwierz{/gallery}