Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu cały czas trwają. Już upiekliśmy pierniczki, spotkaliśmy się ze św. Mikołajem, przygotowaliśmy przedstawienie dla rodziców, a nawet przystroiliśmy naszą salę w oczekiwaniu na ten wyjątkowy czas. Każdy o tym wie, że święta Bożego Narodzenia są bogate w tradycje, które staramy się poznać w przedszkolu. Dlatego wybraliśmy się do restauracji „Gruszka i Pietruszka” na warsztaty kulinarne, na których nauczyliśmy się jak przygotować pierogi na wigilię. Okazuje się, że niektórzy z nas mają zadatki na wspaniałych kucharzy. W czasie, gdy nasze pierogi się gotowały, mieliśmy okazję poznać Pana Walizkę i ptaszka Dobi. Pan Walizka to podróżnik, który ma bardzo wesołe usposobienie. Po dawce śmiechu i humoru, pierogi wszystkim bardzo smakowały. Ciekawe, czy w domu potrafimy zrobić równie dobre?

{gallery}20182019/gr6/warsztaty{/gallery}