W grudniu b. r. odbyła się w naszym przedszkolu już szósta edycja PRZEDSZKOLNEGO  PRZEGLĄDU JASEŁEK pod hasłem „Śpiewam Jezuskowi” zorganizowana dla dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli.

Zaproszenie do udziału w przeglądzie przyjęło 6 placówek:

Przedszkole nr 1 „Wesołe Nutki”, Przedszkole nr 2 „Źródełko”, Przedszkole nr 9 „Leśne Ludki„ , Przedszkole nr 10 „Janek Wędrowniczek”, Przedszkole nr 13 „Gniazdo Orląt” i Przedszkole nr 14 „Mali Piastowie”.

W tym roku poziom uczestników był bardzo wyrównany. Każdy nauczyciel dołożył wiele starań, by na wysokim poziomie przygotować swojego reprezentanta. Oceniając, jury wzięło pod uwagę przestrzeganie regulaminu, umiejętności wokalne, a także aranżację występu. Według tych kryteriów, jury przyznało nagrodę Grand Prix Antosi Rulewicz z Przedszkola nr 9. Pozostali uczestnicy konkursu ex aequo otrzymują zaszczytny tytuł zajęcia I miejsca.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy rozwijania zdolności wokalnych.

Dyplomy i nagrody zostaną dostarczone do placówek.