Nasza grupa brała udział w warsztatach zorganizowanych przez Centrum Innowacji Edukacyjnej. Podczas zajęć wykonywaliśmy  kolorowe, mieniące się i pachnące glutki. Niektóre były tak pachnące, że mieliśmy ochotę ich spróbować. Warsztat ten pobudzał naszą wyobraźnię i rozwijał zdolności manualne przez ugniatanie i rozciąganie, w dodatku miał walory zapachowe. Na koniec slime zabieraliśmy do domu i zabawa nie miała końca.

Spotkanie z Gwiazdorem, który wie i widzi wszystko :) oraz wigilia przedszkolna spędzona w gronie członków naszej grupy oraz Pań.

Nasza grupa ukończyła 2 moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja, zadania z modułu 2 były wzbogacone, o zadania dodatkowe, które były nierozłącznym elementem składowym Innowacji Pedagogicznej EkoEmocja.

W naszej grupie dzieci poznawały słowa z gwary gnieźnieńskiej, bawiły się, odkrywały moc słów oraz spełniały się artystycznie, podczas wykonywania pracy plastycznej – przedszkolaki działały podczas  zajęć pt. "Myszka Marcysia uczy gwary", realizowanych w ramach projektu „Gwarze mówimy TAK”, a oto fotorelacja.