Już we wrześniu korzystając z ładnej pogody wybraliśmy się na wycieczkę do Stajni Pod Wierzbami w Jankówku.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, na początku przejechaliśmy się bryczką, słuchając opowieści o koniach ich zwyczajach i życiu w stajni. Następnie każde chętne dziecko mogło usiąść w siodle i spróbować jazdy konnej. Został nam udostępniony także plac do jazdy konnej z przeszkodami na którym dzieci mogły sobie pobiegać. Pan Patryk właściciel stajni oprowadził nas po stajni i opowiadał o każdym koniu, który znajdował się w boksie. Niektóre konie mogliśmy także pogłaskać. Było to bardzo interesujące i ciekawe dla dzieci. Bardzo dziękujemy za możliwość odwiedzin stajni. Dzieci były zachwycone i jeszcze długo dzieliliśmy się wrażeniami.