Dnia 9.01. 24 o godz. 16 w sali widowiskowej w Centrum Kultury Scena To Dziwna odbył się Rodzinny Koncert Świąteczny Przedszkola nr 8.

Społeczność przedszkolna usłyszała i zobaczyła program w wykonaniu wszystkich pokoleń- od najmłodszych do najstarszych. Świąteczną atmosferę swoimi strojami, tańcem i śpiewem tworzyli mali artyści z gr. p. Eli Ciechanowskiej, a także dzieci z gr. p. Haliny Fisher i p. Justyny Janas, które z wdziękiem zobrazowały piosenkę "Little snowflake".

Dużo uśmiechu również dostarczył publiczności Stasiu Szcześniak, który z dziadkiem Pawłem Brzezińskim, bratem i kuzynką zaprezentował piękną pastorałkę.

Koncert ten odbył się dzięki entuzjazmowi, życzliwości i zaangażowaniu: p. Natalii Siwka, p. Justyny Gadzińskiej, Edyty Jarzembowskiej, p. Michała Nawrockiego, p. Pawła Brzezińskiego i p. Jacka Szukalskiego- członków Rodzin naszych przedszkolaków, muzyków.

Goście - dziewczynki z klasy 3 ze Szkoły Podstawowej nr 9 uświetniły koncert i w rytm anglojęzycznych przebojów noworocznych zatańczyły dwa żywiołowe układy.

Na słowa uznania zasługują Wiktoria Siwka i Maksiu Konieczny, którzy krótkimi, pełnymi  mądrości wierszykami- zapowiadali kolejne utwory.

Zdjęcia same opowiadają wszystko.