Mamy ogromny zaszczyt ogłosić wyniki jesiennego konkursu pod nazwą „Złota Polska Jesień”.  Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, za mnogość pomysłów oraz licznie przyniesione prace. Wyniki ogłaszamy w dwóch kategoriach dla 3 i 4 latków oraz 5 i 6 latków, oraz przedstawiamy nazwiska osób, których prace zostały wyróżnione.


Kategoria wiekowa 3 i 4 latki:

I Jaś Jurak

II Natan Krysiak

III Adam Małecki

 

Wyróżnienie:

* Wiktor Szukalski

 

Kategoria wiekowa 5 i 6 latki:

I Róża Szulc

II Kaja Lewczyk

III Amelka Guzio

 

Wyróżnienie:

* Antosia Szkudlarska

* Basia Kalla

* Olga Łagutoczkin

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich talentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych proponowanych przez placówkę konkursach oraz do oglądania galerii prac, powstałej w korytarzu budynku I. Zapraszamy!