13 października odbyło się drugie Spotkanie z Kulturą – tym razem odwiedził nas Pan Brzdękobrzdęcki – stylista włosów, który lubi nietypowe fryzury i często czesze siebie i innych. Do naszego przedszkola przyjechał na specjalne zaproszenie Gitaśki, która jest bliską kuzynką gitary. Gitaśka nie zdążyła się jeszcze uczesać, dlatego Pan Brzdękobrzdęcki uczesał ją muzycznie używając odpowiedniej szczotki, a przede wszystkim muzyki i piosenki. Było też czesanie Dni Tygodnia – w roli Poniedziałku, Wtorku, Środy, Czwartku, Piątku, Soboty i Niedzieli wystąpiły chętne dzieci. Nie obyło się też bez czesania Lwa, w roli którego wystąpiła pani Emilka i Asia.

A dla dzieci wystąpili: pan Janek -  czyli Roztrzepus Kudłacz – grający na gitarze, oraz pan Damian – czyli stylista włosów Brzdękobrzdęcki.