Wszyscy doskonale wiemy, ze święty Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie.    W tym roku 6 grudnia przybył również do naszego przedszkola z workiem pełnym prezentów. Niestety pandemia pokrzyżowała plany i nie mogliśmy się jednocześnie wszyscy spotkać. W małym gronie razem z dostojnym gościem obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez dzieci sześcioletnie z oddziału III.  Opowiadało ono historię życia i działalności św. Mikołaja z Miry. Z niego dowiedzieliśmy się, że Święty Mikołaj ma na ziemi wielu pomocników. Dla niektórych było zaskoczeniem, że każdy  z nas też może zostać świętym Mikołajem robiąc dobre uczynki i dzieląc się z innymi tym, co mamy. Podczas tej wizyty chętne i odważne dzieci miały możliwość zamienić z nim kilka słów. Przybysz bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące reniferów, sań i Elfów. Z uśmiechem przyjmował badawcze spojrzenia najmłodszych dzieci sprawdzające jego prawdziwość. Na zakończenie spotkania Św. Mikołaj zostawił dla każdego upominek i obiecał, że wróci do nas za rok. Po czym udał się do oczekujących go dzieci w pozostałych grupach, które czekały na jego wizytę. Oczekiwana przez cały rok wizyta świętego Mikołaja minęła bardzo szybko w miłej atmosferze  i wszystkim przyniosła dużo radości.