Przykładowe treści

W czerwcowy, słoneczny poranek dwójka dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w konkursie plastycznym, który miał miejsce w Przedszkolu nr 6 „Polne Kwiaty”. Była to już ósma edycja konkursu, a tym razem tematem przewodnim były polskie, polne kwiaty. Dzieci mogły zamienić się w malarzy, gdyż malowały farbami od początku do końca samodzielnie na profesjonalnych malarskich sztalugach. Każde z przedszkoli biorących udział w konkursie wybrało do malowania dwójkę przedszkolaków, a Małych Polan dzielnie reprezentowały Zosia Pakulska i Maja Bujanowska z grupy I „Wesołe Misie”.

Komisja konkursowa była pod wrażeniem wspaniałych prac i postanowiła nagrodzić wszystkie dzieci jednakowo. Jesteśmy dumni z naszych dziewczynek, które były najmłodsze ze wszystkich uczestników, a pokazały wysoki poziom umiejętności i namalowały przepiękny obraz kolorowych polnych kwiatów.