Dnia 16.03.2018 r. udaliśmy się do Szkoły Pomnik na spektakl teatralny pt.: „Przydasie, czyli przygoda niewielka Guzika z Pętelką” w wykonaniu aktorów z Teatru FORM.ART. „Przydasie…” to spektakl opowiadający o dwójce rodzeństwa, które ma kłopoty z utrzymaniem porządku i wykonywaniem swoich obowiązków. Na szczęście, gdy dzieci idą spać, do ich pokoju przybywają krasnoludki - tytułowe Przydasie, które porządkują pokój dzieci. Rodzeństwo zaskoczone porządkiem postanawia sprawdzić, kto stoi za dbaniem o porządek w ich pokoju. W końcu dzieci same postanawiają zadbać o swój pokój. Poprzez spektakl aktorzy przekazali wszystkim dużo dobrego humoru i pozwolili zrozumieć, że otaczający nas bałagan przy odrobinie chęci można zmienić samodzielnie, mieć satysfakcję z uzyskanego efektu i pożytecznie wykorzystanego czasu wolnego. Poza wartościami edukacyjnymi, przedstawienie przyniosło dzieciom świetną rozrywkę i wywołało szerokie uśmiechy na twarzach wszystkich widzów.

{gallery}20172018/gr5/przyda{/gallery}