Miło jest uczęszczać do przedszkola, bawić się wspólnie z rówieśnikami, poznawać nowe zabawy, wiadomości, uczyć się czytać i pisać. Przychodzi jednak taki dzień, w którym musimy się pożegnać. Przedszkolaki naszej grupy dnia 20 czerwca 2018 r. odświętnie ubrani wzięli udział w uroczystości pożegnania przedszkola. Zaprezentowali gościom i rodzicom program artystyczny, który wspominał minione chwile czterech lat pobytu w przedszkolu. Nie zabrakło też podziękowań dla wszystkich pań pracujących w nim. To one  otaczały opieką, były wsparciem, służyły radą ich pociechom. Na dzieci czekały wspaniałe dyplomy, upominki, które wręczała pani dyrektor, a następnie wspólna zabawa w Jupilandzie. Wszystkim przedszkolakom życzymy sukcesów i powodzenia w szkole na kolejnym etapie edukacji, a Rodzicom radości i uśmiechu z osiąganych przez dzieci rezultatów.

{gallery}20182019/gr9/end{/gallery}