NASZA ZAGRODA Z ALPAKAMI I PRZYJACIELE” to miejsce, które odwiedziliśmy na zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci miały okazję z bliska przyjrzeć się alpakom – Rudolfowi i Leonowi, a także poznać miniaturowe świnki – Molly i Peppę. Jak się okazało to bardzo przyjazne dzieciom zwierzęta. Alpaki z wielką ochotą zjadały drugie śniadanie z rąk przedszkolaków, a także wykazały się ogromną cierpliwością podczas czesania. Mieliśmy ogromne szczęście, że wyprzedziliśmy pana fryzjera, który miał przyjechać na następny dzień, by ściąć cenną wełnę alpakom. Przedszkolakom dużo radości sprawił także kontakt ze świnkami, które z ochotą bawiły się z dziećmi w berka. Po takiej dużej dawce dobrej energii najwyższy czas wybrać się na wakacje, by zbierać siły na wyzwania w nowym roku przedszkolnym.

{gallery}20172018/gr6/alpaki{/gallery}