Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne, a zarazem najbardziej ukochane przez dzieci dni w roku. Rozpoczyna je Wigilia, szczególnie uroczysty i wzruszający wieczór. Pełen miłości, rodzinnego ciepła, radości, a także zadumy i refleksji.Przedszkolaki w świątecznym dla nich dniu obejrzały Jasełka przygotowane przez koleżanki i kolegów z najstarszej grupy. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role . Na scenie pojawiła się Maryja i Józef, aniołki, trzej królowie. Spektakl ubogacały piękne tradycyjne kolędy w wykonaniu dzieci i wszystkich zebranych. Po części artystycznej była okazja, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia.Potem wszyscy wspólnie zasiedli przy stole, by spróbować tradycyjnych wigilijnych potraw. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój.

{gallery}20172018/gr7/bn{/gallery}